Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 31.07.2011 13:04:11

Úspěchy

moje úspěchy...

agility: již jsme začaly závodit,velmi se nám daří a po třech závodech už máme splněnou 3krát zkoušku La1 na V,což znamená,že na dalších závodech můžeme startovat v A2.Techniku zonovek jsme změnily na zastavované,jelikož jsou přeci jen spolehlivější a Angi je stále skákala.Velké dík patří také Radce Mokrišové která nás toho hodně naučila na táboře ve Svojanově,kam se chystáme i letos.Samozřejmě sem tam se něco nepovede,ale to se stává,jinak jsme poctivé a trénujeme každý den:)

1.závody agility-se konaly v areálu ISŠT v Mělníku,přejímka bya od 7-7.30hod(my jsme dorazily kolem 7.15),závodit se začalo před osmou hodinou.První startovaly štěnda(my byly také v kategorii baby),když se vyhlásila prohlídka,šly jsme se s ostatními závodníky podívat,co pro nás organizátoři,rozhodčí připravili.Parkur byl poměrně lehký,složený ze snížených skoček a tunelů.Po ukončení prohlídky se šlo závodit.My jsme byly úplně na konci,když doběhla krátkoststá kolie,šli jsme se připravit na start.Najednou ale organizátorky zahlásily,"přestavba parkuru na začátečníky" než jsme  však stačily nahlásit,že jsme ještě neběžely,byl parkur téměř přestavěn.Tak nás přeřadili do začátečníků-medium.Parkur byl opět celkem lehký, celou dobu jsem vedla Angi na jednu ruku,jen jednou jsem použila rear cross(křížení za psem).Bohužel tráva byla ráno ještě dost mokrá,takže jsem nevybrala zatáčku a před tunelem upadla,což Angelku rozhodilo a vyběhla z tunelu-takže 1 chyba.Druhý parkur byl čistý,až na skočenou zonu na kladině.Jelikož jsme ale měly v jumpu 2.nej čas a v agi nejlepší čas,v součtu jsme se umístily na 1.místě!!!Obdržely jsme krásné ceny,organizace závodů byla skvělá,týmy dobře naladěné ,vše podtrženo krásným slunným počasím.Takže závěr:Vše bylo super,příště určitě vyrazíme zase.... Už ted´ se těšíme...

1.oficiální závod agility-se konal u nás v Mělníku,nechce se mi sem vše sáhodlouze rozepisovat ,takže to zkratím a přejdu hned  k našim výsledkům:takže-první začínaly A1-S,M a nakonec L kde jsem startovala já s Angi,byla to zkouška,celkem lehký parkur,žádné záludnosti,skoro vše jsem měla jen na jednu ruku,snad jen jedna otočka na čelo u trojlístku.Jediného čeho jsem se obávala byla houpačka,moc jsme ji neměly natrénovanou a já se bála,že ji skočí.Nakonec vše dobře dopadlo,parkur jsme zaběhly čistě až na poslední skočku,která spadla,až když Angi doskočila,nicméně se jako chyba počítala,což nás tedy posunulo až "na" 3.místo!!!!!,ale zkoušku jsme splnily na výbornou!!!! s druhým nejlepším časem z 19 závodníků.(chyba:1,čas:33,07,t.b.:5,známka:V,p.r.:4,35) jsem moooc ráda,že jsme to takhle zvládly hned na první závod.Druhý parkur byl jumping,tam už se nám tolik nedařilo a skončily jsme na 8.místě z 27.Celkově jsme obsadily 5.místo(odmítnutí:1,chyba:1,čas:31,37.t.b:10,Z:VD,p.r.:3,???),ale myslim, že Angi to zaběhla moc hezky,jen teda v tom jumpu na nás asi byla znát únava,já jsem byla pomalá,asi jsem ji dala pozdě povel do látkového tunelu-odmítnutí a ten konec jsme nějak vypustily-chyba-skočka.Ale žádná disk!!!Byl to krásně strávený den,tak příště naviděnou....

2.oficiální závod agility-byl v Nymburku,tři běhy jump+agi a zkouška.V jumpu i agilitách jsme se umístily na 16.místě,ovšem ze všech La(38 týmů) a zkouškuj jsme splnily opět na výbornou a k tomu ještě 1.místo z 23 závodníků.Už nám zbývá poslední zkouška,na kterou se chystáme do Lysé a tím budeme mít splněný přestup do La2.Přesné výsledky najdete v galerii

3.ofiko závod agility-proběhl v Lysé na Labem.Opět byly tři běhy-agi+jump+zk.V jumpu to byl bohužel dis,zkoušku jsme splnily na výborně s čistým štítem a 2.místem a agility jsme vyhráli!!!(1.místo) také čistý běh z neuvěřitelných 43 týmů La!!!

4.závod v Lounech-jumping 10.místo(kvalifikace na MČR),zkouška La2 4.místo(na V) a agility 20.místo,sice bez umístění,ale přesto mám z těch všech běhů dobrý pocit a o tom to je.

neoficiální závod Svojanov-agility závodníci 1.místo

5.jumpingové závody Mělník- 4krát diskvalifikace

6.Cvikovské zkoušky 1-1 chyba(latka),3.místo,pěkný,čistý běh,třetí nejlepší čas,krásné zony,někde trochu větší oblouky,jinak super běh

7.Cvikovské zkoušky 2.-disk,kvůli obojku:(panička je blb,vůbec nevim,proč jsem Angi odepla vodítko a obojek nesundala,zvyk z tréninku,ponaučení pro příště,myslela jsem již na běh a tak to podle toho dopadlo.Jinak krásný a čistý běh,pravděpodobně v nejlepším čase a první místo.Na sebe mám zlost ale Angi byla šikulka,takže spokojenost.Však uvidíte na videu:)

8.jump a agi Mělník-parkury Petra Nogy se mi opravdu líbily,sedly nám a podle toho vypadaly i časy.V prvním jumpingu jsem se nějak ztratila takže bohužel disk,v druhém jumpu jsme si zlepšily reputaci a z 29 závodníků jsme obsadily 2.místo s čistým štítem a 4.nej časem(postupovka 5:02).V agility jsme obsadily první místo,čistě a druhý nej čas a ve finále opět 2.místo,čistě a 2.nej čas.Ceny máme krásné,počasí se vydařilo, takže jsem maximálně spokojená:))

9.Uskákané dvojzkoušky Mělník-parkury stavěla Eva Plíštilová,obě zkoušky mi nepřišly nijak pekelné,nicméně v první nám spadla jedna tyčka,což nás odsunulo na 6.místo(4.nej čas a postupovka 4.04) v druhé zkoušce jsme ale zabodovaly a vyneslo nám to 1.místo(čistý běh,nej čas,4.28) a v součtu jsme díky časům a jedné chybě opět zvítězly

10.Lomnice nad Popelkou- rozhodčí byla Alice Glöknerová,které nám postavila opravdu pěkné běhavé parkury.Tentokrát se nám zadařilo ve všech bězích,které byly nejen čisté ale poměrně i rychlé a stály jsme 3x na bedně!

agility: 2.místo,4.nej čas-4.58

zk A2: 2.místo,3.nej čas-4.58

jumping: 1.místo,2.nej čas-4.81

tanec: cvičíme a pořád se učíme a přicházíme na nové cviky..

frisbee: zatím jen trénujeme-rollery,nízké hody,přeskoky atd..

výstavy:  Táááák a je po výstavě....no na to že to byla naše první výstava, jsme dopadly celkem dobře,dostaly jsme VD(velmi dobrá-červená),takže jsem docela spokojená a zárovenˇ vím,že máme určitě co pilovat a od další výstavy nás to rozhodně neodradilo.Angelka byla trochu nervo´zní z tolika psů pohromadě ale nakonec to nebyla žádná katastrofa.Do příště se rozhodně budeme snažit vylepšit postoj,klus a celkové předvedení,aby vše působilo seběvědomněji a kompaktněji.Ale jak říkám,že to byla naše premiéra,tak dobrý...navíc jsem poznala skvělou holčinu-Jáju s Dencíkem(získali výborný 1,vítěz třídy mladých-blahopřejeme!!!),určitě se těšíme na nějaké další prima setkání. A tady je náš posudek: 9 měs.fena,celkem dobrá hlava,korektní oko a ucho,lehce přestavěná v zádi,vázaný pohyb vzadu,korektní vpředu,vzadu rovněž strmé úhlení,srst stand.Rozhodčí:Ing.Leoš Jančík

MVP v Mladé Boleslavi-30.8. proběhla mezinárodka v nám již známém výstavišti na Krásné louce.Atmosféra byla moc fajn a lidi taky.Potkali jsme tam naše sourozence-Arniku a Aragona-byli skvělí.Oba dostali známku velmi dobrá.Nám se dařilo,postoj byl skvělý,klus o něco horší ale celkový dojem byl doufám,celkem dobrý.Rozhodčí byl v pohodě,jen asi dával přednost černobílým borderkám,které obsadily první čtyři příčky.Ale posudek máme moc hezký:poměrně silná fena dobré hlavy,silný hrudník,dobře zaúhlená,v afektu výše nesený ocas,dobrý pohyb.Rozhodčí: Tibor Havelka,SK   známka:Výborná

vystavování- tak v tom jsme se také hodně zlepšily a staly se sebejistější,rozhodnější a více se mezi mnou a Angi prohloubilo to oné "pouto",které je na celé výstavě vlastně základem všeho a to především díky Libuši Brychtové,která nás to celý pobyt tak pečlivě učila-děkujeme.Dokonce jsme se umístily na  táborové výstavě na krásném třetím místě a doufám,že mezinárodka se nám povede stejně tak dobře jako "táborovka".